Tance a šátky s duší

Sebepojetí
a sebevědomí ženy


Šátky s duší
Šátky s duší
Galerie
Výroba
Jak vybrat

Tanec s duší
KurzyNové
SeminářeNové
GalerieNové
Kurzy obecně
     

Kontakt Gendrim
O Gendrim
Fotogalerie

Orientální tance
Historie
Druhy
Rekvizity

Proč tančit
Žena a tanec
V těhotenství
Vystupování
Improvizace?
Mužský tanec
  

Orient oblečení
Na kurzy
Orient šátek
Kostýmy
Kostým popis


Řeč barev
Symbolika
Polarita

Odkazy
 

                                      

 
 

  

Zlepšuje sebevědomí ženy

Orientální břišní tanec zvyšuje sebevědomí, protože vylepšuje křivky těla a přináší radost z pohybu. Zlepšení držení těla následně přináší zvýšení sebevědomí a mnohem větší projev ženskosti i v běžném životě. Pozitivní změna je časem znát na každé ženě. Při tanci se uvolní všechny vnitřní emoce a vnitřní krása pak vyzařuje i navenek.

 

Břišní tance posilňují osobnost, odbourávají pochybnosti o sobě a učí akceptovat své tělo a považovat ho za krásné. Vaše fyzická schránka je váš velký celoživotní přítel. Je třeba k němu také tak přistupovat. Jak má poslouchat a dobře sloužit, když ho neustále někdo sráží tím, že není podle představ? Je jako vaše dítě. I pokud ztloustne ho přeci nepřestanete milovat, je přeci stále vaše. V tanci pro vás zmizí problémy s postavou, které mají často psychický původ. Orientální tanec posilňuje osobnost, odbourává pochybnosti o sobě a učí akceptovat své tělo a považovat ho za krásné.

Ženy, které se nedovedou vypořádat se svojí ženskostí a erotikou, které trpí pocity méněcennosti, najdou pomocí orientálního tance cestu ke zdravému poměru k sobě a svému tělu. Tím, že budeme mít se víc rády své tělo, můžeme i lépe prožívat ženskou sexualitu.

 

 V orientálním tanci získáte schopnost umět vyjádřit své kvality ženy a používat ženské zbraně, něhu, lásku, krásu, jemnost, ženskost a eleganci. Získáte to, co dělá ženu ženou. Tento druh tance je výborným prostředkem k uvolnění těla i mysli a podporuje vnímání sama sebe. Díky němu se otevíráme své vnitřní energii a přibližujeme se ke své ženskosti.

 

 

 

 

Ženy se naučí pracovat s prapůvodní ženskou energii, která jim umožní objevit svou pravou ženskost, krásu a sebevědomí. Příjemnou formou tak žena mění nejen vztah sama k sobě, ale i ke druhým lidem.

 

Díky tanci se stanete citlivější ve vnímání svého těla, pocitů i rytmu hudby. Naleznete způsob vyjádření emocí a možnost intenzivního uměleckého i duchovního prožitku. Pro ženy více umělecky, duchovně a emocionálně založené se orientální tanec může stát odrazovým můstkem pro zvýšení kreativity a osobní seberealizace. Břišní tance mohou také být nástrojem meditace a pomáhat zůstat v souladu se svým tělem, myslí i duchem.

Smysl pro krásu, důstojnost, sebeovládání a sílu, které tato aktivita přináší, jsou základními součástmi všech oblastí spokojeného a šťastného života.

 

Zpět na Orientální tance - pozitiva

Proč tančit orientální tanec - obsah:

Pomáhá formování těla, hubnutí břicha
a posilování břicha

Šetří klouby a nepřetěžuje svaly

Léčí bolesti zad
a krční páteře

Zlepšuje držení těla

Stimuluje trávicí soustavu

Zlepšuje krevního oběhu

Řeší gynekologické problémy

Upevňuje duševní zdraví

Zlepšuje sebevědomí ženy