Tance a šátky s duší

Kurzy orientálního břišního tance


Šátky s duší
Šátky s duší
Galerie
Výroba
Jak vybrat

Tanec s duší
KurzyNové
SeminářeNové
GalerieNové
Kurzy obecně
     

Kontakt Gendrim
O Gendrim
Fotogalerie

Orientální tance
Historie
Druhy
Rekvizity

Proč tančit
Žena a tanec
V těhotenství
Vystupování
Improvizace?
Mužský tanec
  

Orient oblečení
Na kurzy
Orient šátek
Kostýmy
Kostým popis


Řeč barev
Symbolika
Polarita

Odkazy
 

                                      

 
 

 

Orient - taneční kurzy

Taneční kurzy orientálního tance jsou pro ženu ideálním způsobem, jak efektivně a překrásně naplnit volný čas. Studentky navštěvující semináře a kurzy břišního tance zde nacházejí nové přítelkyně se stejnými zájmy, pečují o své tělo i zdraví. Získávají tu svou novou životní filozofii a vášeň.

 

Od pradávna je orientální tanec určen všem ženám bez omezení věkem, postavou, fyzickými schopnostmi, zkušenostmi, talentem, či stavem. Tanec v těhotenství a na mateřské dovolené je doporučován zkušenými maminkami, lékaři, psychology i léčiteli. Orientální tanec je jednou z nejúčinnějších léčebných metod těla i duše, navrací nás k sobě samé a ke své hluboké ženské podstatě.

 

V orientálním tanci se žena učí vyjádřit své touhy a pocity, byť by byly ukryty hluboko v ní. Díky tomu nám kurzy břišního tance slouží jako metoda pozitivní sugesce, kdy nás vyjadřované touhy vedou blíže a blíže k vysněnému cíly.

 

Díky orientálnímu tanci osvobozujeme své tělo a svoboda našeho těla návazně vede ke svobodě našeho ducha. Podle Hippokrata výsledkem vnitřní a vnější rovnováhy. Každý nesoulad těchto harmonií těla i ducha nutně vede k nemoci.

Kurzy orientálního tance poskytují ryze ženské zázemí pro setkávání se s podobně smýšlejícími lidmi. Ať se jakkoli moderní společnost snaží nediskriminovat ženy, pořád žijeme v maskulinním světě. V kurzech břišního tance je prioritou žena, jako dokonalá bytost.

Břišní tanec díky svým specifickým krouživým pohybům v různé úrovni páteře jednoznačně odpovídá předpokládanému pohybu čaker, energetických center našeho těla. Jejich aktivací dochází k léčení, harmonizaci a duchovnímu růstu.

 

 

 


 

Letní škola orientálního tance s duší 2009

 

 

Na kurzy taneční školy
Tance s duší

 

Při orientálním břišním tanci se učíte vnímat krásu v pravém slova smyslu, získáváte optimismus, učíte se mít ráda sebe a v návaznosti na to i ostatní. Rozpohybujete a unavíte tělo, mysl oprostíte od těžkých myšlenek a budete se radovat, že jste udělaly něco pro své tělo a zdraví celkově. 

 

Žena může navštěvovat taneční kurzy orientálního tance v jakémkoli věku. Pro malé holčičky je jeho učení zábavou a hrou na princeznu. V období puberty je vhodný břišní tanec, aby si dívky přirozeně věřily, učily se být ženou a chápat krásu v pravém slova smyslu. Během těhotenství a mateřské dovolené je břišní tanec nejideálnější pohybovou aktivitou. Pro zralé ženy je orientální tanec vhodným společníkem, aby si žena nepřestávala důvěřovat a udržovala své tělo zdravé.

 

Taneční kurzy naší taneční školy proto mívají složení skrze celé spektrum žen. Malé princezny, štíhlé studentky, maminky, zralé ženy i čilé babičky.

 

Břišní orientální tance - obsah:

Orientální tance - historie

Orientální tance - druhy

Orientální tanec s rekvizitami

Proč tančit břišní tance

Žena a orientální tanec

Břišní tanec v těhotenství a na mateřské dovolené

Vystupování s břišním tancem

Improvizace, nebo choreografie?

Mužský orientální tanec