Tance a šátky s duší

Oblečení na taneční kurzy


Šátky s duší
Šátky s duší
Galerie
Výroba
Jak vybrat

Tanec s duší
KurzyNové
SeminářeNové
GalerieNové
Kurzy obecně
     

Kontakt Gendrim
O Gendrim
Fotogalerie

Orientální tance
Historie
Druhy
Rekvizity

Proč tančit
Žena a tanec
V těhotenství
Vystupování
Improvizace?
Mužský tanec
  

Orient oblečení
Na kurzy
Orient šátek
Kostýmy
Kostým popis


Řeč barev
Symbolika
Polarita

Odkazy
 

                                      

 
 

 

Orientální oblečení na kurzy břišního tance
 

Na běžných tanečních hodinách se tančí bosky, v ponožkách, které bohužel někdy kloužou, nebo měkkých botkách tzv. piškotech.

Oděv může být úplně jednoduchý. Stačí tílko se širokou sukní, nebo kalhotami. Vhodné je, aby se dal dobře sledovat pohyb bříška a boků, proto doporučujeme upnutější tričko, tílko, nebo podprsenku. Důležité je, abyste se cítila pohodlně, přirozeně a hezky.

Jakmile maličko jako tanečnice vyspějete, z pravidla zatoužíte po penízkovém šátku. Můžete si tedy na hodiny pořídit šátek na orientální tanec, případně sukni, či celý kostým. Originální a půvabné šátky vašich snů vám nabízí náš orientální obchod Šátky s duší, kde naleznete i možnost zakázkové výroby.

Šátek kolem boků dává tanečnici lepší možnost vnímat pohyb svého těla, tak kde je orientální tanec soustředěn nejvíce. Kromě toho, že tanečnici šátek sluší, je tedy i vhodnou studijní pomůckou, která také vykazuje rytmus, v němž tanečnice tančí. Mimo to poskytuje zpětnou vazbu, zda jsou některé figury prováděny správně.

 

 

Na orientální obchod Šátky s duší

 

Pokud se budete chtít obléknout na první vystoupení, fantazii se meze nekladou. Nebojte se barev, cinkavých ozdůbek či lesklých šperků. Noste cokoli, v čem se cítíte krásnější, přirozenější a svobodnější. Neváhejte odhalit svůj jedinečný půvab a šarm.

Orientální obchod Šátky s duší pro vás má krásné, originální a precizně ručně vyráběné penízkové šátky na břišní tance. Ke zvolenému šátku nabízí také kompletaci kostýmu, takže si můžete nechat vyrobit kostým přesně podle vašich představ.

 

Zpět na Orientální oblečení na břišní tanec.

Orientální oblečení
na břišní tanec - obsah:

Oblečení na kurzy orientálního tance

Orientální šátek

Kostýmy podle stylu tance

Části orientálního kostýmu